قالب میهن بلاگ قالب میهن بلاگ download  قالب بلاگفا قالب وبلاگ قالب پرشین بلاگ اخلاق اسلامی قالب بلاگ اسکای

قالب


مسائل در گوشی آقا پسرها - aghapesarha.ir
اولین سایت تخصصی مسائل جنسی پسران نوجوان- کانال تلگرام: Aghapesarha@
نویسندگان
نظر سنجی
شما چند ساله هستید؟


لینک دوستان
شما حتما با کلمه عشق یا وابستگی عاطفی روبه رو شده اید. یا خودتان درگیر آن شده اید یا اینکه در دیگران مشاهده کرده اید. اما واقعیت این علاقه چیست؟؟
همان طور كه می دانید این گونه وابستگی های عاطفی ماهیت مرضی دارند و در برخی موارد ریشه در سه اختلال عمده روانپزشكی یعنی اضطراب، افسردگی و وسواس فكری دارند.

اگر در خود بنگرید اضطراب تان از حد نرمال بالاتر است و همین امر باعث شده شما برای كسب آرامش به این فردی پناه ببرید. به طوری كه جدایی از وی یا دل كردن از ایشان، مساوی با بالا رفتن اضطراب در شما است. اضطراب نقش بسزایی در تشدید تمایلات جنسی دارد و بسیاری از تمایلات جنسی ناهنجار با اضطراب بالا گره خورده است. اگر اضطراب نه از طریق خوددرمانی یا مشاوره نوشتاری یا تلفنی بلكه از طریق روان درمانی حضوری (از طریق مراجعه به روان شناس بالینی) و دارودرمانی (از طریق مراجعه به روانپزشك) درمان پذیرد، شما به ناگاه شاهد حذف یا تعدیل بسیاری از وابستگی ها و خدای ناكرده آلودگی های جنسی و غیرجنسی خواهید بود.
این گونه وابستگی ها (یا به عبارتی عشق ها) ماهیت مرضی دارند و در حقیقت عشق، چیزی جز یك رفتار یا فكر وسواسی نیست. عشق مثل یك فكر وسواسی به جان مغز و ذهن شما می افتد و شما چاره ای ندارید جز این كه 24 ساعته به وی بیندیشید.


در حقیقت شما به این فرد نمی اندیشید بلكه به تصویر ذهنی وی (آن هم به صورت وسواس گونه و مكرر) اندیشه می نمایید. مثلاً یك فرد مبتلا به وسواس شستشو، 24 ساعته ذهنش مشغول به آب كشی یك ظرف یا لباس (كه آن را نجس یا آلوده می داند) می باشد و تا آن را ده بار آب نكشد، ذهنش آرام نمی گیرد. اگر فرد وسواسی به صِرف خوددرمانی یا مشاوره غیرحضوری درمان پذیرفت، شما هم می توانید امیدوار به حل مشكل خود از این طرق باشید.

افسردگی و بی معنایی در زندگی افراد باعث می گردد آنان معشوق خود را تنها معنای زندگی خود بدانند و زندگی بدون معشوق را، زندگی بدون معنا قلمداد كنند. این افراد هر چند شاید اعتماد به نفس بالایی داشته باشند، ولی عزت نفس پایینی دارند و حاضرند برای عشق یك آدم معمولی یا بی مقدار، خود را به آب و آتش بزنند و خود را در نزد معشوق شان تحقیر نمایند. باز تاكید می گردد 3 و 4 جلسه روان درمانی حضوری از طریق مراجعه به روان شناس بالینی، در كنار یك داوردرمانی موقت 6 ماهه (كمتر یا بیشتر) از طریق مراجعه به روانپزشك، یگانه راه برون رفت از این معضل عاطفی می باشد.

http://3riverschurch.com/images/blog/sad-bullied-boy.jpg

جذاب ترین ها را در کانال ما ببینید

https://telegram.me/aghapesarha


مسائل جنسی نوجوانان
سوالات جنسی
مسائل بلوغ
و مطالب طنز و جذاب

[ شنبه 26 دی 1394 ] [ 02:23 ب.ظ ] [ سامان ]

aghapesarha.ir

موضوعات
آمار سایت
  رفقای امروز : نفر
  رفقای دیروز : نفر
  كل رفقا : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic